Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Harku metsaradadel

Kahel nädalalõpuhommikul järjest oleme lastega nautinud ilusaid sügisilmu ning käinud jalutusretkedel. Laupäeval Nõmme suusaradadel ca 5km, sest mina pidin lõunaks EBSi loengut pidama jõudma, pühapäeval Harku metsas 8km.

Harku metsas käisin mõni aasta tagasi regulaarselt jooksmas, aga nüüd polnud enam ammu sinna saanud. Tuleb tunnistada, et kahjuks oli mets sellle aastatetagusega võrreldes palju räpasemaks muutunud: prahti ja olmejäätmeid vedeles praktiliselt igal pool. Aga liivastel küngastel ülesalla kulgev rada oli endiselt mõnus, nii et tekkis juba kiusatus sealsed jooksmaskäigud taastada. Aga kahjuks murrab sügis üha enam peale ning õhtupimedas on sealses metsas üksinda kõhe. Peaksin endale soovitavalt meessoost jooksukaaslase leidma, aga siis hakkab sobivate aegade klapitamine ja muu keeruline logistika.

Lihtsam on laisa inimese kombel mõelda, et parem kevadel.

Kommentaarid (1) -

  • Kaja

    23.11.2005 15:01:52 | Vasta

    Minul sama asi seal Harku metsas jooksmisega (kõhedus õhtusel ajal). Tavaliselt on nii, et hämaras jooksen selle ringi ära, väike värin sees ja kael kange taha piilumisest. Kui aga metsat välja saan, hingan kergendatult, täna jäin jälle ellu (muidugi huumoriga).

Lisa kommentaar

Loading