Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Jüri sünnipäev

Täna pidasime Jüri sünnipäeva -Mummi, Vanaisa ning Karin oma perega ja Kairi lastega olid külas. Ja Mäepealse Memm saatis kaardi, mis täpselt õigel ajal kohale jõudis.

Kinkisime Jürile ühiselt uue mobiili, mida ta ise tahtis - Nokia 5140. Nüüd on tal hulk aega tegemist selle seadistamise ja tundmaõppimisega.

Kurb on aga see, et ma pole sel nädalal üldse hispaania keelde jõudnud - teisipäeval olin haige (mingis imelikus kõhugripis, mis kestis veel ka terve kolmapäeva) ja täna jäin loomulikult sünnipäeva tähistama.

Ja siis on J. kuskil koduajakirjas kirjutanud, et ta on ära kolinud pere juurest - klassiõed olid Katilt seda koolis küsima hakanud, aga Kati muidugi ei teadnud sellest artiklist midagi (mina ka ei teadnud, ei tea isegi, kus ajakirjas see on), ja siis oli Katil väga paha ja kurb terve päev. Ta oli väga kurb ka veel siis, kui mina koju jõudsin ja ta sellest mulle rääkis. See ei olnud J.-st kena, et ta niimoodi tegi. Kohati mulle tundub, nagu ta hirmsasti fännaks oma Suurt Tegu - noh, fännaku pealegi, aga lapsi peaks ta siiski püüdma säästa.

Käisin täna veel korra läbi suhtekorralduskonverentsilt Changecom (Nukuteatris), kuhu mul oli priipääse. Kõige huvitavamast osast jäin ilma, sest jõudsin hilja kohale: mu auto on remondis ja igasugune kulgemine mööda linna võtab arutult kaua aega, ehkki on muidugi täiesti teostatav. Homme peaksin auto kätte saama, aga väike närv on sees: kui midagi juhtub ja ei saa, on ikka tõesti jama, sest laupäeval pean Jüri ja tema sõpru Zelluloosi Megazone´i sünnipäevale ja tagasi sõidutama. Pealegi on homne päev hästi kiire - kell 17-20 on mul loeng ja mingil ajal pean jõudma veel ära osta Jüri sünnipäevatoidud. Ja õhtul pärast loengut tuleb minna Toomase sünnipäevale. No ja auto järele minek võtab ka oma aja. Ühesõnaga: kui saan auto kätte hiljem kui lõuna ajal, olen oma ajakavaga plindris... Aga noh, mis ma ette muretsen!

 

 

Lisa kommentaar

Loading