Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kassinäitusel

Vastu tulles laiade rahvahulkade (Ode) soovile, käisime Kristiine Spordihallis toimunud rahvusvahelisel tõukasside võistlusel. (Pilt ei ole küll seal tehtud, vaid tegu on "tüüpilise kassinäituse fotoga" Lemmik-portaalist).

Natuke kahju on alati neist ilusatest kiisudest, kes keset melu ja möödavoorivaid inimesi oma kitsukestes puurides või omaniku käte peal kohtunikele demonstreeritavatena stoilist kassirahu püüavad säilitada. Kogenud näitusekassidel pole sellega muidugi probleemi, kuid oma esimestel näitustel olijad või muidu pelglikumad või nõrgema närvikavaga "eksponaadid" on ikka päris hirmunud.

Aga ilusad on nad küll! Varem meeldisid mulle tõukassidest üle kõige pärsia kassid ja scottish fold, kuid sellel näitusel avastasin uued lemmikud: norra metskass ja maine coon. Viimased on vist ka ühed suuremad kodukassid, meie Meowist vähemalt kolm korda suuremad, aga muidu täiesti minu maitse järgi kaslased: pika karvaga ja huvitava näoga (vaata pilti)

Aga et meie Kasutu Meow ennast oma solvatuna ei tunneks, olgu öeldud, et loomulikult on meie arvates just tema maailma kõige ilusam kass ning selle kinnituseks olgu siia kallite tõukasside kõrvale pandud ka üks pilt temast - kassiarmastuse juhuslikust viljast, armsa ebasümmeetrilise ninalaigu ja erinevas kõrguses valgete sokkidega kiisukesest .

Kommentaarid (1) -

  • Nin

    13.08.2005 21:52:51 | Vasta

    Imeilus kassike!

Lisa kommentaar

Loading