Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kool läbi!!!

Täna oli siis ajalooline päev, kus Kati lõpetas 7., Jüri 5. ja Ode 4.klassi. Odel olid kõik viied, Katil kehaline 4 ja Jüril olid neljad kehaline, kunst ja käsitöö. Lisaks oli muidugi pihuga aukirjau ja diplomeid igasuguste olümpiaadide, esinemiste, prnaglimiste ja muu eest.

Odele kinkisin kooli lõpu puhul Monopoli mängu, sest teadsin, et ta seda tahab. Teistega peame koos poes käima kinki valimas. Jüri soovi ma küll tean, aga ma lihtsalt ei oska seda ise osta! See on mingi arvutiga seonduv ese, vist mäng :) 

J. viis lapsed Nukuteatrisse Naksitralle vaatama. See oli tal tore mõte, ehkki Nukuteatrist on lapsed ehk pisut välja kasvanud. Mina käisin vastas, et lapsed autoga koju tuua, ja nägin etenduse lõpus kah neid hiigelmõõtmetes nukke - päris vahva.

Pärast mängisime kodus neljakesi Monopoli ja see oli väga lõbus. Kati võitis, nagu (peaaegu) alati strateegiamängudes. Mis teha, mis teha, nagu ta ise ütleb.

Kommentaarid (1) -

  • Monopoliäss

    06.06.2005 17:25:18 | Vasta

    Haha, mulle nii meeldib Monopoli mängid (sest ma võidan loogish ju), ma täna jälle võitsin Laughing Nagu issi ütleb: "Kommertsgümnaasium" (no ei kommenteeri seda) Laughing Irwe

Lisa kommentaar

Loading