Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Suvepäevad

Ja nädalavahetusel olid firma suvepäevad Peipsi põhjakaldal, puhkekeskuses Suvi. Ilus koht, normaalne teenindus - võib ürituste tegemiseks teistelegi soovitada. Personali lihtsam osa (köögitädid jms) valdab küll ainult naaberrahva keelt, aga saabki vahelduseks vene praktikat. Meie lihagrillivad mehed käisid näiteks köögist kahvleid nõutamas ja õppisid selle käigus ära uue toreda sõna "vilka".

Läbiviijateks oli meil taas Action Grupp, kellega seonduvad kõigilt üritustelt ainult ja ainult positiivsed kogemused.

Suvepäevade stiil oli Woodstock 1969 ehk siis hipilaager. Selle nimel olid mõned ikka palju vaeva näinud, respect. Pildil poseerib näiteks Kati ürituse kõige stiilsema auto juures.

Ilm oli kah ilus, mis on suvepäevade õnnestumise võtmetegur.

Meie tiim "Lillelapsed" rabas superansambliga (meil olid grupis ka pea kõik kandvad lavajõud ja peidetud talendid, kes meie firmas oma igapäevast leiba teenivad).

Kati lõi mannekeenina kaasa vist oma elu esimesel suurel moedemonstratsioonil (ikkagi 400 inimest publikuks!), teised osalesid mängudes ja lastevõistlustes (Ode oli uhke, et võitis kiikingu). Õhtul chillisime niisama, põhiliselt vesipiibu ümber. Tore oli.

___
Joonealune märkus. Ma väga tahaks pilte mõõtudelt ilusti ühesuuruseks, aga osad on jpg ja teised bmp, ning viimaste puhul on pildifaili suurus pildi suuremate mõõtme korral üleslaadimiseks liiga suur :(

Kommentaarid (1) -

  • Sulev

    15.09.2005 16:56:24 | Vasta

    Kui kellelgi on pilte õhtusest üritusest, mil mängis bänd "Lament", eriti on vajalikud tantsivate inimeste pildid, oleks lahe kui saaks neid vaadata....
    ette tänades

Lisa kommentaar

Loading