Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Adventure Raid finishist: Eesti ruulib!

Baltikumi 36-tunni võistlusteLeedu etapi on võitnud ISC ajaga ca 23 tundi. Teine oli Eesti segavõistkond Peraküla, ajaga vist ca 27 tundi. Kolmandana lõpetas Spinclub, aega Leivo ei teadnud. Neljas oli Läti Elite, viies Ekstreem.ee oma 2/3 koosseisus ehk Leivo ja Andres ajaga ca 33 tundi, neile järgnesid kaks Läti tiimi, kelle nimesid ei tea.

Kahe Läti tiimiga olid Leivo ja Andres lõpu eel üpris kaua koos sõitnud. Siis aga hakkas Leivot uni murdma ning lätlased kimasid minema - mitte küll lõplikult, aegajalt oli nende selgasid ikka näha olnud. Kui Leivo ja Andres lähemale jõudsid, tõsteti taas tempot ja kaugeneti. Üsna finishi eel tuli sõita ümber järve. Lätlased valisid muidugi lühema kaare, Leivo ja Andres aga otsustasid, et teiselt poolt pikemat kaart sõites on neil võimalus lätlastest lõpuks ometi mööda saada. Noh, nii kõvad mehed, eks ole :) Tegelikult muidugi psühholoogiline nipp: lätlased nägid, et eestlased on maha raputatud ning lasid jala sirgu. Samal ajal kimasid eestlased aga teiselt poolt järve ja finisheerisidki enne neid.

Kangelaslik Eesti naistetiim Turbokamm oli katkestanud, aga kangelaslikud olid nad igal juhul. Muide, katkestasid ka KÕIK võõrustajamaa Leedu tiimid - omade jaoks olid korraldajad liiga karmi võistluse teinud :)

Eesti aga ruulib! ISC on juba väljamaganuna ja värskena telgist välja roninud ja tervitab.

Lisa kommentaar

Loading