Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kalendritüdrukud

Tiffuga

Tööandja 2012.aasta kalender tuleb elus edasiliikumise teemal ning meie oma töötajad räägivad, kuidas elu nende jaoks edasi liigub ja mida see “Elus edasi!”nende jaoks üldse tähendab. Kalender sündis nii, et kõigepealt kogus mu kolleeg inimeste lugusid ning reklaamiagentuur valis siis välja kalendrisse minevad lood ning tegi fotokontseptsiooni.

Minu lugu rääkis Leivo suust kõlanud unistusest, mis ka mulle väga hästi sobib, et elaksime/reisiksime tema 50.sünnipäeval, kui kõik lapsed juba suured on,  Lõuna-Ameerikas. Ja et lisaks sellele tahan mina veel – nagu ikka – ühitada ühitamatut ehk olla lapselastele lahe vanaema ning pidada kord pinsipõlves kasside varjupaika… Sellepärast said ka pildile kass, kaktus, Lõuna-Ameerika vanaema pontšo ja muud atribuudid. Mu enda meelest just väga õnnestunud pildid ei olnud, aga eks lisanduvad kirjad ja QR-kood, millega saab lugeda tervet lugu, teevad paremaks.

Igatahes oleme mina ja Tiffany nüüd maikuud ilmestamas. Ja muidugi on lisaks minu loole sees ka Tiffany lugu, kuidas tänu Kassiabi vabatahtlikele ühe kassipoja elu päästeti ning ta endale kodu leidis. Eks seegi ole ju “Elus edasi!” jutustus…

Lisa kommentaar

Loading