Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kolm aastat!

28.märtsil oli meie kolmas pulma-aastapäev. Ja Leivo arvas, et nüüd on õige aeg mulle taignarull kinkida – no et kui mees hilja koju tuleb, siis saaks naine teda klassikalisel moel  taignarulliga vastu võtta ja mees omakorda kiita: “Oled sina ikka tubli, ikka küpsetad ja küpsetad…”

Igatahes oli Leivo poes vaadanud neid rulle nii-ja naasuguseid ning lõpuks ostnud just selle klassikalise, puust. Oli vaadanud ka kivist rulliosaga, aga siis enda pärast kartma hakanud Naeratus 

imageimage

Esimese pulma-aastapäevameenutus ja pildid Leivo bogis – panime ennast pulma meenutades pidulikult riidesse ning mina sain teist korda oma pikasabalist valget kleiti kanda.

Teisel pulma-aastapäeval läks aga meil nii hästi, et saime just kätte oma uue korteri. Siis olid meil külas lapsed, istusime tühjas toas põrandal ja jõime šampust. Ja mina panin naljapärast jälle kleidi selga – ja nüüd võis pulma-aastapäeval selle uhke valge kleidiga olemist hakata juba traditsiooniks nimetama. Nii et kolmandal korral polnud enam kahtlust: kleit selga! Ja tänavu kutsusime ka oma lähedased külla klaasikesele šampusele.

image

Kommentaarid (2) -

 • H.

  19.04.2012 18:00:21 | Vasta

  "28. aprillil oli meie kolmas pulma-aastapäev. "
  Eem... märtsil?

 • Kaja

  29.04.2012 0:22:52 | Vasta

  Jaa, muidugi märtsil Smile olin mõtetega ilmselt juba aprillikuus, kui kirjutasin - nüüd parandasin ära.

Pingbacks and trackbacks (1)+

Lisa kommentaar

Loading