Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Mis saab, kui rattaga klaasikillust üle sõita?

Varahommikul läksime Jüriga rattaga sõitma. Tegime ca 10 km ringe Stroomi rannas ja hakkasime tagasi tulema, kui Jüri sõitis hipodroomi lähistel üle mingi mikroskoopilise klaasikillu (no tõesti - pikkust oli sel klaasist püramiidikesel vaevalt 5mm, nagu pärast nägime) - ning muidugi hakkas tagakumm selle peale susinal õhku välja ajama. Jüri ja minu ratas läksid siis koju, mina ja Jüri ratas aga Kristiine Hawaii Expressi uut sisekummi saama. Vana sisekumm+lappimiskomplekt on meil nüüd ka, eks ma õpin seda lappima.

Jüri ja tema ratta vahepealsete seikluste hulka kuulub ka kokkupõrge koeraga, kes otse Jüri ratta eest äkki üle tee otsustas silgata. Jüri sõitis talle otsa, koer kliunatas ja põgenes ja Jüri kukkus. Midagi hullu ei juhtunud, ainult jalg sai lenksusarvega pihta. Kindad olid käes, nii et vastu asfalti maandunud peopesad said säästetud.

Kommentaarid (2) -

  • Leivo

    18.04.2005 22:49:18 | Vasta

    Kui roheliste retkele läheme siis võta kummiparanduskomplekt ja pump kaasa - äkki saame seal harjutada või õigem oleks siiski öelda "saad seal õppida rattakummi parandamist" Smile

  • Leivo

    18.04.2005 22:50:19 | Vasta

    Et kui minu rattal läheb katki ja Sa läheduses juhtud olema, siis võid soovi korral ise parandada.

Lisa kommentaar

Loading