Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Suhkrupulm

Meie kuues pulma-aastapäev ehk suhkrupulm möödus tegelikult nii, et Leivo oli alles Norra suusaretkelt tagasiteel. Aga ei tasu kuupäevades liiga kinni olla, nii et tähistasime seekord oma pulma-aastapäeva lihtsalt päev hiljem. Ja pärast sauna, mis seletab minu õhetavat nägu – Leivo pandapäevitus on pärit Hardangervidda mäestikust.

Nagu meil tavaks on saanud, panin mina selga pulmakleidi (ajaloolise tõe huvides olgu märgitud, et tagumine kinnis läks katki, mistõttu varrukad ei tahtnud õigel kohal püsida – järgmiseks aastapäevaks teen korda!) ning Leivo leidis pulmalipsu ja –püksid. Taas peab ajaloolise tõe huvides märkima, et maratonitreeningute tõttu on need talle tublisti laiaks jäänud ja püsisid üleval põhiliselt rihma najal (ja see ilmselt järgmiseks pulma-aastapäevaks ei muutu).

image

Sellised me siis oma kiires saunajärgses ilus oleme. Juhin tähelepanu, et paremal nurgas on suusad Naeratus

Alloleval pildil paistab meie selja tagant aga päris-pulmade-eelne foto, kus poseerisime Jaan Künnapile tollal üsnagi talvises rannas.

image

Meie koosoldud aastad, nii abielu kui aeg enne seda, on olnud tore teekond ja on õnn seda jätkata.

Tagasivaated: Siit leiab meie kolmanda pulma-aastapäeva tähistamise pildid (kus sees on omakorda viited kahele esimesele).

Viiendal aastapäeval ehk puupulmapäeval kirjutasin mina oma blogisse nii ja Leivo nii (Leivo loo juures on ka meie pilt). Neljandast aastapäevast on meil kindlasti samuti pildid olemas, aga 2013.aasta kevad möödus kolimise ettevalmistamise ja minu tulevase seljaoperatsiooni tähe all, nii et need on kuidagi jäänud üles panemata.

Lisa kommentaar

Loading