Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Talv on tulemas: palun laenuks "Jää ja tule laulu"

Sügise algul sattusin pooljuhuslikult (tänu sellele, et Ode seda vaatas) nägema värske "Troonide mängu" teleseriaali teise osa lõppu. Ja olin müüdud.

Vahepealsel Kolumbia-kuul loomulikult lugemise peale ei mõelnud, kuid tagasi jõudes laenasin Karinilt (õigemini küll Martinilt) "Troonide mängu" eestikeelsed raamatud ja lugesin ahnelt läbi.

Ja vajan järge!

Niisiis: palun, kellel oleks laenata "Kuningate heitlust", "Mõõkade maru" ning "A Dance with Dragons" (seda veel eesti keeles ei ole)?

Väga teretulnud on ka ingliskeelsed versioonid neist raamatutest, mis juba on eesti keelde tõlgitud - viimasel ajal olengi keeleõppe nimel sundinud end lugema inglise keeles. Aga muidugi läheb eesti keeles lugemine rutem, mis põnevuslugude puhul on kahtlemata oluline.

Üldiselt olen ma kiire lugeja, nii et liiga kauaks raamatud minu kätte seisma ei jää. Pealkirjas toodud "Talv on tulemas" ei viita mitte talveks lugemisvaru kogumisele, vaid sellest sarjast minu lemmikperekonna, põhjala Starkide tunnuslausele :)

___
Täiendatud: Mõõkade maru ja Kuningate heitlus on nüüd olemas. Mmmm :)

Kommentaarid (2) -

 • tanel

  11.11.2011 11:04:34 | Vasta

  Enne Lohede Tantsu peaks olema veel Feast for Crows - Vareste pidusöök.
  Kuu lõpupoole peaksin oma väljalaenatud komplekti tagasi saama (i.k.) ja kui siis veel tarvis, laenutan meeleldi.

  Samas - inglisekeelsed paperbackid olid eestikeelsete veel omakorda poolitatud kõvaköidete hinnaga võrreldes ikka üsna muidu saadud.

 • Kaja

  12.11.2011 12:38:51 | Vasta

  Kui mul praegune lugemisvara läbi saab, siis kirjutan Sulle palvega järgmiste laenutamise osas - jah, Feast of Crows unustasin vahelt ära.

  Ingliskeelsete raamatute odavuse osas on Sul küll õigus. Aga ma pole päris kindel, kas seda sarja veel uuesti lugeda tahan - nii et seisus, kus kodus on juba totaalne raamaturiiulipinnapuudus, olen väga mõtlema hakanud, mida juurde osta.

Lisa kommentaar

Loading