Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Teletornis televisiooni tegemas

Töises elus on hakanud nii välja kukkuma, et kevaded on nii kiired, et pole mahti märgatagi, mil need juba läbi ja suur suvi väljas… Nii vaatasingi täna üllatusega: misasja, päike? +20 ja rohkem? Suvi vä?

Sest tõesti on tööelu kapanud tempos “Kaks nädalat ja üritus” ja lõppu sellele tsüklile veel nelja nädala jooksul ei paista…

Eesolevatest asjadest veel kirjutada ei saa, aga viimane läbisaanud üritus oli 4G Mobiil-TV tutvustamine Teletornis. Ehk siis televisiooni tulevik, kus digi-TV-d peaks saama vaadata üle 4G mobiilivõrgu tahvelarvuti, nutitelefoni, läpaka või miks mitte ka vana hea klassikalise televiisori ekraanilt.

Mina jään üritustel harva pildi peale, rohkem ikka selline kaadritagune tegelane, aga seekord sokutasin ennast kah mõnele. Esimesel siis töises jutuhoos tehnoloogiaajakirjanduse tegijatega (peaks vist küll kirjutama suure algustähega Naeratus ), teisel väsinu, kuid õnnelikuna ürituse järel koos kolleeg Tiiduga.

imageimage

Tutvustasime ka 4G televisiooni teistpidist vaadet ehk 4G televisiooni kaamera tagant. Delfi TV eestvedajad rääkisid oma videoülekannetest internetti ning helicami mehed lennutasid väljas minikopterit, mis kandis pilti üle 4G võrgu meile televiisorisse. Vot selline imeasi nagu põrandalgi näha lendas Botaanikaaia kohal ja näitas sellist vaadet nagu parempoolsel pildil! Tulbifestivalgi sai kopteri abil ära nähtud Naeratus

imageimage

Lisa kommentaar

Loading