Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

The rain in Spain stays mainly in the plain

Täna sajab Madridis vihma. Sooja on 18 kraadi, aga kõik inimesed käivad villastes mantlites, karusnahast kraede ja suurte sallidega. Tegelikult tegid nad sama ka eile, kui oli pluss 20 ja päike paistis.

Madridis on sel nädalal pargi- ja tänavapuhastajate streik, mistõttu juba kolmapäeval oli linn üpris prügisse mattunud. Ning pea kõik “kujudena töötavad” inimesed jalutustänavatel ja platsidel on kehastunud tänavakoristajateks, kel suur hari käes, ja inimesed teevad nendega usinalt pilti. Mina ei teinud, sest kahjuks polnud mul sularaha kaasas.

Ja prügi pole küll ilus pildistada, aga asjast arusaamiseks siiski üks üsna tüüpiline pilt praegusest Madridi tänavast. Mis aga eriti üllatav (minu jaoks): oleks arvanud, et streigi ajal püüavad inimesed tänavatel mitte prügi tekitada ja viivad kõik oma prahi kuhugi prügikasti (koju või kontorisse), aga kaugel sellest. Kõik lendab ikka sinnasamasse tänavale, ehkki on ju teada, et eeldatavalt terve selle nädala jooksul keegi seda ei korista. Või on see “kättemaks” streikijatele, sest lõpuks, streigi lõppedes, peavad ju ikka nemad selle ära koristama…?

image

Lisa kommentaar

Loading