Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

X-Dream: seekord siis 25.septembril ujuma!

Taas kord sai tehtud X-Dream, sedapuhku selle hooaja viimane. Meie võistkond oli ikka koosseisus Leivo, Alar ja Kaja - midagi püsivat peab ju ka ekstreemsuse maailmas olema!

Seekordse võistluse eredaimad hetked olid 200-meetrine ujumine üle Viljandi järve (oli ikka üpris külm, muus olukorras poleks kindlasti ujuma läinud, ehkki ilm oli ilus) ning rattaetapi lisaülesanne Mulgi krossirajal. Ma poleks elu sees uskunud, et suudan rattaga nii järskudest küngastest üles sõita! Mõnest ma muidugi ikka ei julgenud ka, neist, mis tundusid väga pikalt ose püstloodis taeva poole kerkivat.

Ja kindlasti oli meeldejäävaks hetkeks päris tõsine kukkumine rattaetapil. Siledal asfaldilõigul tahtsid mehed tempot tõsta ning ühel väiksel tõusul püüdis Alar mind rüütellikult selja tagant lükata. Sellisest asjast on tavaliselt tõesti väga palju abi, aga seekord haakusid meie rattasarved kuidagi risti ning kukkusime 40-kilomeetrise tunnikiiruse juures kahekesi koos küljeli.

Tegelikult läks see väga õnnelikult. Mõlemal on üks põlv kõvasti põrutatud ja katki, Alaril ka küünarnukk ning minul vasak käeselg valus ja paistes - see sai rattasarvelt hoobi. Aga hea, et rattal sarved olid, muidu oleks käsi vastu asfalti käinud ning kindlasti kah katki. Nüüd on kõvasti mõlkida saanud rattasarv. Ja tagumine ratas minu jalgrattal oli nii kõvasti kaheksas, et Leivo pidi teda põlve peal sirgemaks painutama. Nüüd ootab temaga käik Hawaii Expressi, minu lemmikteenindaja Marko juurde.

Pärast mõningat ehmatust ja luude-kontide kiiret ülekontrollimist istusime taas ratastele ja tegime võistluse lõpuni. Jooksuetapil oli minu põlv küll vahepeal ikka väga valus, eriti mäest alla joostes. Aga siis tuli jahutava kompressina ujumine ning pärast seda oli juba palju parem.

Oi, ja mis veel! Meie tiim sai lõpuks võistluse videosalvestuse jaoks intervjueeritud :) Ning kõige krooniks võitsime Salomoni sõjaväemustrilised seljakotid. Lahe!

Ekstreem.ee lehele 2005.aasta tegemiste alla kirjutan võistlusest lähiajal pikemalt ka.

Aitäh sarja korraldajatele ning loodame, et nad ka järgmisel aastal seda teha jaksavad! Kuna X-Dreami peasponsori Hansapanga poolt on aktiivne multisportlane ka juhatuse esimees Erkki Raasuke ning sari ise on panga töötajate seas rohke osalusega, siis on ehk loota, et ka järgmisel aastal pank sarja toetab. Ürituse populaarsus ju kasvab.

Igatahes - kui tsiteerida Toe Tagi, siis minu poolt respekt, feim ja sull seiklusklubi XDream tegijatele!

Loe veel juurde Leivo ajaveebist ja vaata tema tehtud pilte (NB! Kaamera oli veekindlas kattes, aga katte peal on mõnel pildil veepiisad - eriti ujumisetapil :)

Kommentaarid (2) -

  • Nin

    25.09.2005 21:46:08 | Vasta

    Sa oled ikka tubli!

  • Kaja

    25.09.2005 22:16:46 | Vasta

    Aitäh - see lihtsalt meeldib mulle Smile

Lisa kommentaar

Loading