Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Bromma

Bromma lennujaam on väike ja kodune, peaaegu nagu Tartu oma. Ja asub üsna Stockholmi kesklinnas:hea tahtmise ja ilusa ilma korral võiks need 7-8km jalgsigi maha jalutada, aga bussiga, taksost rääkimata, saab muidugi eriti kiiresti kohale. Ning kui hakata tagasi sõitma, väljub Eesti lennuk tund aega varem kui Arlandalt.

Need on Bromma vaieldamatud plusspooled, aga reedel komandeeringust tagasi tulles sai kogeda ka miinuseid. Halbade ilmastikuolude (päris lumetormiks ei söanda seda siiski nimetada) tõttu soovitasid rootslased kõigil varakult lennujaama minema asutada ja nii jõudsimegi juba enam kui tund enne lennu väljumist kohale.

Mis oli ilmselgelt liiga vara, sest teha ei ole seal lennujaamas praktiliselt midagi. Ainus baari moodi koht oli inimesi puupüsti täis, pood koosnes paarist parfüümi- ja paarist kommiriiulist ning lennujaam oli inimesi puupüsti täis: lisaks sellele, et kõik olid varakult kohale tulnud, oli palju lende ka edasi lükatud. Ja lükati veelgi, nii et ära ei saanud keegi, aga uut rahvast tuli muudkui peale.

Istekohad olid muidugi ammu hõivatud ja nii seisimegi paar tundi (ka meie lend lükkus tunni võrra) püsti nagu silgud pütis. Õnneks olime vähemalt mitmekesi ja oli lõbus, üksi oleks asi küll üsna troostitu tundunud.

Lisa kommentaar

Loading