Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Copterline´i õnnetus

TALLINN, 10. august (EPLO) - Kolmapäeval kella 12.43 paiku kukkus Naissaare lähedal alla Copterline'i kopter Sikorsky S-76C+ 14 inimesega pardal; kopteri vrakk lokaliseeriti ja see tuuakse pinnale, peaminister Andrus Ansipi sõnul on kõik pardal olnud hukkunud.

Väga kurb.

Minu töö juurest oli selle kopteri lend näha. Kolleegid veel kommenteerisid, et kuradi madalalt seekord läks.

Lisaks hukkunutele ja nende omastele on kahju ka Copterline´i Eesti sünonüümist Tõnis Lepast, kes on nii sümpaatne inimene, et sellist õnnetust oma firmale pole kindlasti ära teeninud. Tõnis Lepa toel on Copterline näiteks tasuta transportinud Soomes ravi vajavaid inimesi ja muuhulgas toetas Copterline näiteks ka KhanTengri ekspeditsiooni, aidates kanda nende kopterilennu kulusid Kõrgõzstanis.

MSNis levib üleskutse, et kaastunde märgiks tuleb panna oma MSNi nime ette murtud roos. Ma üldiselt pole kettkirjade ja ahelreaktsioonide pooldaja, aga seekord läksin kaasa. On murtud roos ka minu MSNis.

Kommentaarid (2) -

 • Epp

  10.08.2005 19:16:32 | Vasta

  Kahju on jah. Tõnis Lepp on nii sümpaatne. Ja kahju on neist inimestest. Loodetavasti tuli neil lõpp kiirelt.
  Me just rääkisime Justiniga üleeile igasugustest lennuõnnetustest. Mina millegipärast ei karda lendamist üldse, tema kardab. Möödunud sügisel lahkusime Eestist helikopteriga (50protsendilise tõenäosusega siis SELLE helikopteriga).
  ...Aga teemast veidi välja, Kaja, miks me oma MSNdega ühenduses pole? Lisa mu ülalnimetatud aadress oma kontaktide hulka?

 • Kaja

  10.08.2005 23:47:26 | Vasta

  Kirjuta mulle meili peale oma msn aadress!

Lisa kommentaar

Loading