Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Firma suvepäevad tulekul

Suvi poleks vist tööpere jaoks suvi, kui ühed õiged firma suvepäevad toimumata jääksid. Meie firma pole õnneks küll nii suur, et üritus Kaevurite Päeva mastaapidesse läheks, aga mitmesaja inimesega tuleb arvestada ikka. Ja õnnetuseks peab keegi (mina) nende korraldamise eest vastutama.

Kuna olin talvel pikalt ära, tegeles lepinguga hea kolleeg, aga väheste korralduskogemuste tõttu lasi ta lepingusse sisse punkti, et  telkijate jaoks tuleb meil paigaldada omal kulul väli-WC-d . Konteinertualettide rent Tallinna piires pole tõepoolest märkimisväärne summa, aga väljapoole transportimine maksab enamvähem takso hinna ning transpordiauto peab tegema ju neli otsa. Meie suvepäevade koha puhul maksaks käimlate rent ca 2000 ja transport ca 10 000 krooni!!!! Nutan nüüd puhkekeskuse omanike rinnal, et me maksaks pigem neile see 2000 krooni ja andku nad meie telkijate kasutusse puhkekeskuse restorani WC-d.

Eile käisime ka auhinnanänni ostmas. Täiesti uskumatu, mis vidinaid saab Kodu-Extra tüüpi kauplustes 1-10 krooni eest! Olime pidevalt naerust kõveras, ning auhinnad saavad ülilustlikud. Aga teistpidi - uskumatult suur summa sai igasuguste mõttetute vidinate peale kulutatud...

 

 

Lisa kommentaar

Loading