Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Jüri sünnipäev sõpradega

Laupäeval algusega kell 10:00 pidas Jüri oma sõpradega sünnipäeva. Algas see Zelluloosi Megazone´is ja nii vara sellepärast, et ma ei teadnud, et normaalsema aja saamiseks tuleks aeg vähemalt kuu aega ette kinni panna.

Hoolimata varasest kellaajast olid kõik sõjamänguelevuses külalised naksti kohal. Meie Jüriga laekusime igaks juhuks 15 minutit enne, ja jõudsime koos esimeste külalistega.

Megazone´is läks ülejäänud rahvast oodates kõigepealt mängumasina peal mängimiseks ning tehti näomaalingud, et sõdijad ikka sõjakamad välja paistaksid.

Ja siis jagati kõigile juba relvad kätte!

Lasersõda näeb välja selline, et mängijad on riietatud sõjaväeliselt karmidesse vestikobakatesse, mille külge kinnitub relv (see tuleb sõdides lahti võtta). Mängutsooni sisnemisel aktiveeritakse vestid, nii et neil hakkavad põlema ühel võistkonnal sinised ja teisel kollased tuled. Niimoodi märgistatuna tormavad võistkonnad pimedasse 400-ruutmeetrisesse labürinti, kus mängib vali muusika, labürindi keskel on seest valgustatud autoromu, mannekeen kui hukkunu sees, romust immitseb suitsu (tossumasin!) ning seintel ja nurkades oli helendava värviga kirjutatud-joonistatud ning igasuguseid kujusid... Pimedas ma eriti pildistada ei saanud (oma rumalus, ei osanud välku sisse lülitada).

Pärast sai kaheksa poissi minu väiksesse autosse topitud. Ime küll, aga nad mahtusid sinna ära! Ehkki, kui nad meie maja ees autost välja ronima hakkasid ja neid muudkui tuli ja tuli ja tuli, siis koera jalutav naabrinna vaatas küll üliüllatunult - ja mina ise muidugi ka :)

Meie pool nad siis sõid ja mängisid ja siis läksid kõik koju. Kokkuvõttes päris vahva sünnipäev oli.

Kommentaarid (1) -

  • Leivo

    02.05.2005 23:36:13 | Vasta

    Näe - ja juba Sa oskadki oma javeebi enda tehtud pilte üles panna.
    Suurepärane.

    Varsti vaatame selle ka üle kuidas ja kuhu oma digitaalseid pildialbumeid näiteks panna. Eksole Smile

Lisa kommentaar

Loading