Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kas nii palju teismelisi on olemas?

Katil ja Odel olid jub ammu olemas suvelõpukontserdi Tele2 Go Live! piletid, mille Kati oli lisaks muule nännile teeninud Tele2 kliendiajakirja oma mobiilikasutusest kirjutades (kätte oli need andnud Tele2 juhatuse esimees Üllar Jaaksoo isiklikult!). Tele2 ajakirja sattus Kati muidugi J kaudu, kelle sõber seda kokku paneb ning noori kirjutajaid otsis. Hmm, tavaliselt eeldatakse sellistes kohtades küll, et räägivad oma kliendid, kuid kui Tele2-l midagi Kati ja tema sõbrannade kui EMT klientidest laste vastu ei olnud, siis loomulikult ei hakanud ka mina puhtalt oma firma patriotismist keelama Katil Tele2-ga tegemist teha.

Aga ootamatult sain ka mina hea õe vahendusel Go Live! pileti ja läksin kontserdile.

Esimene mulje paltsilt oli: nii palju noori! Ma olin vist alateadlikult arvanud, et pärast minu noorust on teismelised kui liik välja suremas ning oma laste ja nende klassikaaslaste näol on tegu üksikute viimaste isenditega. Oh ei - neid on samuti tuhandeid ja kümneid tuhandeid nagu vanasti! Ja igasuguseid karvaseid ja sulelisi, nagu vanasti. Ainult karvad ja suled on teistsugused ning oma isikupära rõhutamise aksessuaarid teised.

Õnneks oli platsil muidugi ka mulle sobivaid inimesi - Karin ja Toomas, Leivo, Kairi, kõigil lapsed kaasas. Mina aga nägin oma lapsi ainult kokkulepitud kontrollkohtumisel tuletorni juures, korra suurel ekraanil, kus hetkeks olid suures plaanis Kati, sõbranna Reelika ja pool Odet ning pärast kontserdi lõppu autos.

Kontserdi alguses olid peal bändid, mis minu hinge liikuma ei pane: räppar Toe Tag, Tanel Padar&The Sun ja muud nö popid ja noortepärased asjad. Aga siis astus lavale Smilers ning kui lõpus tuli Terminaatorilt ära ka "Juulikuu lumi", siis laulsin minagi juba kaasa. Muidu aga sai enamiku ajast istutud laulukaare all ning lava ees toimuvat möllu kõrvalseisjana vaadatud-hinnatud.

Tele2-le tuleb au anda: kontsert oli kidlasti üks paremaid noorte üritusturundusprojekte. Päris hästi oli välja toodud ka peatoetaja huvid: pidevalt tervitati lavalt telekahte ning rahvast ärgitati saatma SMSe, millist bändi tahetakse lõpulugu mängima. Algselt oli korraldajatel olnud plaan, et nende SMSide põhjal kuulutatakse välja Eesti parim bänd, aga bändid polnud niisugusest ootamatust ja viimasel hetkel ilmnenud võistlustulle astumisest just vaimustatud ning ähvardasid sel juhul üldse tulemata jääda (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=180191). Nii mängiti SMSide saatmine ümber lõpuloo tegija väljaselgitamiseks - eks Tele2 tahtis sõnumitega natukegi raha tagasi saada, tegu ju ikkagi megakalli projektiga.

Lõpuloo sai endale arvatult Smilers - SalSaller on ju nii hingematvalt ilus ja valus - ning selleks oli arvatult "Jalgpall on parem kui seks" - võitis ju täna Eesti jalgpallikoondis Lätit tulemusega 2:1.

Ja ilutulestik kontserdi lõpus oli lihtsalt mega.

 

Lisa kommentaar

Loading