Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kodupäev

Täna oli mul tervis juba nii korras, et tegelesin kodutoimingutega. No kraamimine jms. Ja siis käisime lastega poes, sest nad olid ammu tahtnud endale voodite kohale lampe saada ja nüüd ostsime need siis ära.

Jüri ostis endale ka puuriotsikute komplekti oma uuele trellile, mille ta jõuluteks sai (ise tahtis!). Ta ostis need Prismast, mille puhul mina kahtlevalt pead vangutasin, aga tema oli täiesti kindel - vaata, need on nii jämedad ja tugevad ja maksavad ka ainult 50 krooni. No OK, veenmine alati ei aita, oma kogemused peab igaüks ise saama, ja 50 krooni pole suur kooliraha. Ostsime ära.

Muidugi läks kohe esimene puur kiviseina augu tegemise katsel kõveraks. Mitme otsiku abil said augud lõpuks tehtud, aga kruvide sissekeeramisel jälle - otsik oli nii pehme, et läks kruvi sees lihtsalt ümmarguseks ega keeranud midagi. Lambid sai Jüri siiski seina, aga on nüüd kindel: tööriistu tuleb osta tööriistapoest ja tööriistad peavad väga head olema (ja siis ilmselt on nad paratamatult ka kalli(ma)d, mis teha.)

 

Kommentaarid (1) -

  • Leivo

    08.01.2005 14:47:46 | Vasta

    Puuridel on muidugi vahe sees, kas tegemist on kivi-, puidu või metallipuuriga.
    mustamäe majades on kiviseinad - ja kivipuuri tunneb selle järgi ära, et tal on tera otsas kroon. Selline hästi pisut laiem ja teistsugune kui kogu alumine puuriosa. Tegemist on kõvasulam-otsaga, millega võib ja saab kivi puurida. JA mis ei tohiks sugugi kõveraks minna.

Lisa kommentaar

Loading