Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Kõik on tublid Kängurud!

18. märtsil toimunud vabariiklikul matemaatikavõistlusel Känguru 2005 sai Jüri Benjamini vanuseklassis (5.-6.klasside õpilased) 363.kohal. Kuna võistlejaid oli selles klassis 3437, on see väga-väga tubli tulemus! Eriti arvestades, et ta käib alles 5.klassis ja saab järgmisel aastal samas klassis oma tulemusi parandada. Oma kooli osalejatest oli tema oma vanuseklassis ka parimal kohal.

Kati sai Kadettide vanuseklassis (7.-8.klass) 717.koha,osalejaid oli seal 3086. Nii et temal läks seekord natuke nigelamalt kui tavaliselt (eelmisel aastal oli ta 271.kohal 3312 võistleja seas), aga ikka väga tublilt. Ka Kati jätkab järgmisel aastal samas klassis.

Ode Liisi klass oli Ekolier (3.-4. klass) ja seal osales 3207 last. Ode Liis sai 361.koha nende seas. Väga tubli! Esialgu ei leidnud ma teda millegipärast võistlusprotokollist üles ja arvasin juba, et ta ei käinudki seal, aga pärast osutus, et ta ikka oli kenasti olemas. Järgmisel aastal on ka tema Benjamin ja siis on neil võimalus Jüriga võistelda, kumb ettepoole saab. Praegu oli ta uhke selle üle, et oli sõbranna Hannast paarsada kohta eespool :)

Lisa kommentaar

Loading