Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Ode Liisi sõbranna-sünnipäev

Oma üheteistkümnendat sünnipäeva tähistas Ode Liis koduse pidzhaamapeoga. Kohal oli seitse sõbrannat, mängiti kaarte ja lauamänge ja tehti moedemmi.

Kuna samal õhtul toimusid Coca-Cola Plazas ühe reklaamfilmi võtted, kuhu oli massistseeni osalejaid vaja, lülitasin ka reklaamitootmise külastuse sujuvalt Ode õhtuprogrammi. Ikka sellepärast, et kodu päris pea peale ei pöörduks ning siin oleks mõnda aega vaikust ja rahu.

Filmimisega läks kahjuks kaua aega, nii et me ei jõudnudki massistseenide algust ära oodata ning lahkusime südaöösel kinost. Aga päris põneva elamuse said tüdrukud siiski - näha, kuidas peanäitlejaid meigiti ja neile riideid valiti ning ka esimeste plaanide ülesvõtmise.

Ja nagu öeldud, oli kodus sel ajal vaikus ja rahu.

Kinno viisin tüdrukud kahe autotäie kaupa, tagasi aga ei viitsinud kaks korda sõita ning nii sai taas kord proovitud, kui mitu tüdrukut mahub mu autosse. Seekord siis 9, sest ka Kati oli meiega. Ja kui ka mind tüdrukuks lugeda, siis koguni 10.

Mina läksin magama kell 1, kuid tüdrukute pidzhaamakas kestis ikka neljani välja.

 

Kommentaarid (5) -

 • Epp

  27.09.2005 2:33:21 | Vasta

  Kas neil kuulsatel pidzhaamapidudel ongi tüdrukutel pidzhaamad seljas?
  Kas magatakse ka lõpuks ja kuidas nad küll ära mahuvad?
  Mulle endale täiesti võõras subkultuur...

 • Kaja

  27.09.2005 10:14:46 | Vasta

  On jah, ja muidugi nägusad ja popid öörõivad, mitte sellised, nagu meie vanasti magamisriietena käsitlesime: et mingi korduvpestud luitunud flanellist öösärk ja veninud trikotaazhpidzhaama.

  Ode Liisi sünnipäeval näiteks üks tüdruk ütles, et just eile oli talle sünnipäevale tulekuks uus pidzhaama ostetud Smile

  Magamiseks võtab igaüks tavaliselt kaasa magamiskoti, küljealused ja padjad on vastuvõtja poolt. Kui on palju külalisi, siis valdavalt magatakse põrandal. Magama jäädakse kes millal: unetumad sosistavad ja kihistavad edasi, kui esimesed ka juba ära on vajunud.

  Tegelikult oli selliseid ööseks sõbranna poole minekuid küll ka minu lapsepõlves, ainult me ei nimetanud neid pidzhaamapeoks. Viimane on vist Ameerika teismelisefilmide mõju Smile

 • Epp

  27.09.2005 16:56:56 | Vasta

  Lahe..
  Tervita Odet siis meie poolt ka, eks!

 • kajakas

  28.09.2005 17:43:07 | Vasta

  hästi kihvt pidu tundus olevat Smile
  Tahaks ka laps olla ja täiesti süümepiinadeta öö otsa üleval olla ja see võõrsil ööbimise erutus, uhhh...

Pingbacks and trackbacks (1)+

Lisa kommentaar

Loading