Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Sõideti sisse!

Eile hakkasime Leittiga tehnokeskusse koosolekule sõitma, ja kuna oli tööpäeva viimane koosolek ja me kontorisse tagasi tulla ei plaaninud, läksime kahe autoga. Mis lõppes sellega, et kanalist Paekaare tänavale välja sõites jäin seisma, et peateel tulijaid läbi lasta - ja Leitti põrutas mulle tagant sisse. Kuna tal on nn. linnamaastur ehk HRV, on see päris kõrge ja ta sõitis mitte niivõrd tagastangesse, kui lausa pagasnikusse. Õhtu oli sisustatud kindlustusseltsis, kahjukäsitluses ja Peugeot teeninduses.

Kõige hullem lugu, et Peugeot on kokku hoidnud käsilukustuse arvel. See tähendab, et nüüd, kus mul on pagasiluuk mõlkis ja korralikult ei sulgu, ei saa ma ka auto uksi lukustada. Nii ta seisabki lukustamata ustega mu maja ees tänaval. Kuna kindlustusel on aega asja ajada terve kuu (teenindus lootis küll, et nädala-pooleteisega peaks korda saama), ei saa ma ju nii kaua autota olla.

Eile õhtul viisin mõlkis taguotsaga autoga Mummi maale, et ta Memme pensionipäeval tal abiks oleks, kui postiljon tuleb. Jäin ööseks maale, auto seisis (ikka lahtiste ustega) Pohla juures. Aga nagu ütlesid lohutavalt teeninduse mehed: kui auto ära varastatakse, ega keegi niikuinii tõestada ei saa, et uksed lukus ei olnud!

Maal on lumi peaaegu ära sulanud, aga tanumas olid ikka hanged. Ja eelmisel nädalavahetusel olid Karin ja Toomas käänaku peal autoga sisse jäänud, nii et seal olid HIRMSAD rööpad ja mudamülgas. Jälle paar koormatäit kive läheb teemaks.

Tallinn-Narva maantee läheb (osalt juba on) tänavu põhjalikku remonti Maardu-Valgejõe lõigul (45 km). Ja siis tuleb Maardu juurde Eesti esimene highway liiklussõlm! Praegu igatahes on maantee küll totaalselt talvekahjustatud, täiesti ainuõige tegu on seal kõik asfalt üles võtta, nagu ühel teesuunal juba osaliselt tehtudki on.

Täna käisin ka jooksmas (umbes 4km). Polnud enam nii hull kui esimene kord, aga no päris hull ikka!

 

 

Lisa kommentaar

Loading