Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Taas kodupäev: ettevalmistused pikaks äraolekuks

Kuna juba pooleteise nädala pärast lähen kodus peaagu kuuks ajaks minema, püüan justkui ära teha kõik asjad, millest räägitud, aga mis muidu jaguneksid pikema aja peale.

Täna käisime Jüriga mööda poode, et leida Odele ja Jürile laua kohale riiuleid. Viadukti tee ehitusmaterjalipoes kohtasime Leivot (kel ilmselt samasugune ette-ära-tegemine käsil). Leivo soovitas ilusaid lauajuppe ja rauast nurki riiuli tegemiseks, aga mina kahtlesin, kas me sellise riiuli kindlalt seina saame. Mille peale Leivo avaldas karmi tõe, mille peale ei mina ega Jüri polnud kumbki tulnud: valmisriiulit pole ju põrmugi lihtsam seina kinnitada.

Pidasime siis Jüriga murelikult aru, mida teha - ja otsustasime seinariiuli mõttest loobuda. Ostsime mööblipoest ühe põrandal püsiva riiuli (1.70 kõrge) lastetuppa. Kirjutuslaua kohal olevate riiulite rajamine jääb edaspidiseks plaaniks.

Panime sedagi riiulit kokku, nii et kruvide keeramisest rakud pihus. Ai, kui valus oli seepärast viimaseid kruvisid kinnitada! Keerasime küll Jüriga kordamööda, et vahepeal saaks käsi puhata ja toibuda, aga ikka...

Siis ostsime Ode voodile uued põhjalauad (vanad oli ta osaliselt katki hüpanud) ja kruvisime ka need kindlalt kinni. See oli juba lihtsam töö, aga naha võttis märjaks siiski.

No ja kui juba remondiks läks, ostsime uue dushisegisti (vana veel küll toimis, aga oli näha, et hakkas omadega läbi minema). Aga sellega oli jälle häda - ikka seesama, et vaja vannitoa seina üks lisaauk saada senisega võrreldes... Oeh. Kuna olime täna juba väsinud, ei hakanud augu tegemist üritamagi. Jääb homseks. Ma küll natuke kardan, et keraamiline plaat läheb puurimisest katki, aga Jüri arvas, et tuleb puurida plaadi vahekohta (tõestitõesti - vaatasin järgi ja osutus, et ka eelmine oli vuugi sisse puuritud!) Eks siis homme proovime, kui julgeme :)

Oh, ja veel ostsime Jürile uued saapad (vanad ähvardavad iga hetk ära laguneda ja ma ei taha, et see hetk tuleks siis, kui mind kodus pole).

Igatahes olin ma kogu sellest sahmimisest õhtuks surmani väsinud. Ilmselt ei ole ma veel haigeolemisest päriselt toibunud, sest tunnen end tõeliselt kurnatuna. Hilisõhtuks oli mind küll veel külla kutsutud ühte väga toredasse kohta - aga kumm on täiesti tühi. Lähen magama.

Lisa kommentaar

Loading