Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Tänased verinoored naised

image

Ammu-ammu – muudmoodi ei saa ju pea kaheksa aasta taguse aja kohta öelda –, kirjutas Kati isa ajakirjale Eesti Naine  artiklihomsetest naistest, tollal 13-aastaseks saavast  Katist ja tema viiest sõbrannast, pealkirjaga “Meelevaldne uurimus homsete naiste mõttemaailmast”. Sealt pärineb ka vasakpoolne lisatud pilt, kust küll kahjuks puudub üks intervjuus osalenud sõbrannadest. (Ja pildi teinud fotograafi nime ma enam ei mäleta ja Eesti Naise veebis kah ei olnud).

424267_10150556441309911_718304910_8750321_1209548556_n[1]Märkamatult aga on homsest saanud täna ja tollasest plikadeõisikust sirgunud Tänased Naised – tõsi küll, veel verinoored, aga siiski. Sõbrannadekuuikust on sõbrannadeks jäänud neli, aga minu meelest on seegi saavutus, arvestades, et juba gümnaasiumiski ei käinud kõik ühes koolis ning praegu ollakse täiesti eri radadel edasi õppimas. Ent samas ei saa mööda vaadata tõsiasjast, et kaks esimest ärapudenenut olidki need, kes gümnaasiumi asemel kutsekooli/tööle läksid – sellise elustiililise hargnemise juures tekivad paratamatult erinevad maailmad ning kassapidajanna ei oska enam aru saada koolitüdrukuks jäänud sõbrannast ja vastupidi…

Siin nad nüüd siis on. Pangatöö kõrvalt ülikoolis majandust õppija, tulevane terapeut, jurist ja geenitehnoloog. Kaheksa aasta tagustest paleustest on Ricky Martin ilmselt unustatud, nagu ka bänditegemine ja Puerto Rico. Muude, nii asjalikumate kui südamlikumate unistuste poole on nad aga minu meelest kenasti teel.

Pingbacks and trackbacks (1)+

Lisa kommentaar

Loading