Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Teistmoodi aastavahetus

 

Kuna mina olin jõulude ja uue aasta vahele jäävad päevad tööl, virk nagu nirk, jäi mul osalemata suurepärasel võistlusel Head Aega 2009 Adventure Race (Latvian Style). Sellest kirjutavad lähemalt Leivo ja Heiti ja Elo ja muidugi üks selle ürituse peasüüdlasi, Tiit. Küll aga oli mul õnn osaleda juurdeviivates harjutustes (ärgata kell kolm ja saata võistlejad starti) ning ametlikul aftekal Erki-Marge juures (mis ühtlasi tähistas ka Tiidu sünnipäeva ja vana aasta ärasaatmist). Lund oli hullult palju, nagu näha ka eeltoodud Elo tehtud fotol.

Kati võttis uut aastat vastu oma seltskonnaga meie juures kodus, Ode Liis oli sõbranna juures, Jüri oma isa pool ja Kreete-Laura-Ramses maal Tädi Hilja juures.

Mulle kui lapsevanemale oli muide ütlemata harjumatu võtta uut aastat vastu ilma lasteta. Tavaliselt oleme aastavahetust tähistanud maal ja isegi kui kõik mu lapsed pole kohal, siis kunagi pole kõik ka minust eemal olnud. Tänavu läks aga nii, et maaletuleku huvilisteks jäime lõpuks mina ja Jüri ning Leivo oli valmis kohale tulema pärast võistlust. Nii et võimalus minna ka ise Erki-marge poole muutus iga hetkega aina ahvatlevamaks ja kui ka Jüri arvas, et ta võib ju isa juurde minna - siis nii saigi.

Väga tore oli. Ja võibolla tähendabki see teistmoodi aastavahetus uue etapi kohalejõudmist minu elus - etapi, kus minu roll aina suuremaks saavate laste elus muutub vähehaaval väiksemaks. Ma meelega ei ütle vähemtähtsamaks :)

Kommentaarid (1) -

  • Larko

    04.01.2010 15:49:26 | Vasta

    Käib ka elu juurde, et pereliikmed laiali lähevad ja hakavad omaette toimetama Smile

    Hääd uut aastat!

Lisa kommentaar

Loading