Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Urve 55

Kairi ema Urve oli tänavu peaaegu-juubilar ehk tähistas oma 55. sünnipäeva.

Sünnipäeva stiiliks oli "Kaheksakümnendad" ning nii nägid kõik naised pärast mukkimist, lokkimist ja kostüümide otsimist ühel hetkel välja nii, nagu oleksid nad otse "Dallase" seeriast välja astunud. Poistele said aga punkharjad pähe aetud.

Kaheksakümnendate riideid oli maal teise korruse kappidest ülilihtne leida. Kleit, mida mina alloleval pildil kannan, sai näiteks tehtud mu keskkooli lõpukleidiks - aasta siis oli 1988. Ka romantiline poseerimine õunapuuga pärineb tolle ajastu ilupiltidelt.

Jüril on seljas täiesti autentne 80ndate aastate V-kaelusega sametpusa. Selle rõivatükiga oleks klassiõhtul nii mõnegi tütarlapse südameid võitnud! Ka dressid ja ketsid käisid asja juurde. Punksoeng, tõsi, on selle univormi juures stilistiline möödapanek, aga jõuad siis kõiges lõpuni joont ajada.

Ode Liis nägi välja nagu nunnu naabritüdruk kõrvaltänavast, kes on peole minekuks salaja ema huulepulka ja juukselakki pätsanud.

Kõige vapustavam oli aga Kati, kes tõepoolest võinuks olla täht ükskõik millisest tolle aja seriaalist.

Sünnipäevalaps kui usin aiandus-ja põllundushuviline tahtis kingituseks aiatööriistu ja nii on ta isegi oma sünnipäevapildil lillepoti, labida ja mürgipritsiga, mille tagant tema puhvvarrukate, patshokkide ja pärlnööpidega pluus ning must seelik küll kahjuks üldse välja ei paista.

Kommentaarid (1) -

  • Leivo

    11.09.2005 23:22:14 | Vasta

    Oi kui palju imeilusaid pilte.

Lisa kommentaar

Loading