Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Täname Teid, et olete usaldanud meid

Sõidan lõvikutsikaga Peugeot 307 ja olen temaga väga rahul. Ent nagu hiljuti välja tuli, on tal suur elektrilühisest põhjustatud isesüttimise oht ning enne 2003.aasta maid valminud autod kutsutakse seepärast täiendavale ülevaatusele. Autoajakirjandusest olen aru saanud, et potentsiaalse lühise tekitajaks on ühenduspistik, millel ei ole piisavalt isolatsiooni. Kui näiteks ilmaolude tõttu sinna niiskust satub, ongi lühis käes.

Aga kuidas kirjeldab seda Peugeot ametlik esindaja Eestis, saates klientidele koju kirja täiendavale ülevaatusele tulekuks? Kirjaviis ja stiil muutmata.
_______

Täname Teid, et olete usaldanud meid, ostes Peugeot 307.

Meie meeskond kasutab pidevalt AUTOMOBILES PEUGEOT uusimat tehnikat ja metoodikat, eesmärgiks Teie usalduse hoidmine ja turvalisuse tagamine.

Oma Kvaliteediprogrammi raames palus AUTOMOBILES PEUGEOT meil teostada Teie auto juures elektrohüdraulise roolivõimupumba elektrilise ühenduspistiku täiendava tihendamisega seotud tööd ja seega elimineerida igasugune võimalik risk elektrilise lühise, mis võib põhjustada ebamugavusi sõiduki kasutamisel, tekkimiseks.

Palume Teid võtta ühendust Teile sobiva PEUGEOT volitatud remonditöökojaga, et leppida kokku kuupäev, millal saaksite oma auto meile jätta või kontakteeruda oma sõiduki müüjaga.

Need toimingud, mille teostamine on hädavajalik ning mille tõttu ei saa Te oma autot pool päeva kasutada, viiakse läbi tasuta.

Teid ootama jäädes,

.....
_______
Ma ei hakka siin analüüsima, mis kõik selles kirjas valesti on. Seda on lihtsalt liiga palju.

Ajaveebe ja netikommentaare on viimasel ajal hakatud pidama avalikuks meediakanaliks, seepärast ei tohi siin selle kirja peale öelda seda, mida mõte niisugusel juhul pähe toob: Pange oma kliendisuhete juht põlema.

Kommentaarid (2) -

 • Lugeja

  23.08.2005 14:19:58 | Vasta

  Kaja,

  Tegelikult oleks huvitav ja lõbus lugeda küll Sinu kommentaare, mis selles kirjas kõik valesti oliSmile

 • Leivo

  23.08.2005 22:09:22 | Vasta

  Tegemist on Peugeoti emafirma poolt saadetud inglisekeelse kirjaga, mis on tõlgitud eesti keelde.
  Te olete ju kõik ka kokku puutunud eestikeelsete fotokate, makkide, kodumasinate manuaalidega - need on just samasuguste tõlkijate tehtud.

Lisa kommentaar

Loading