Get a life!

Kaja kirjutab elust ja kõigest, mis selle sees on

Uutmoodi peavalurohi

Kuna kolmapäev algas minu jaoks vara ja lõppes hilja ning oli ka teemadelt keeruline, reageeris organism peavaluähvardusega. Neelasin enne inglise keelt ühe tableti ning kui kord koju jõudsin, pugesin voodisse. Leivogi oli seal mõnulemas, parasjagu Asimovi-sarja lugemas.

Mõningase pikutamise järel läks olemine paremaks ning kuna niisama lesiada oli igav, võtsin endalegi raamatu. Paraku osutus “Robotid ja impeerium” nii põnevaks, et ma ei märganud sündmustikuga kaasatormamise kõrval seda, et peavalu hakkab jälle lähemale hiilima.

Kangemaid tablette käepärast ei olnud, kuid Leivo esines imeravitsejana: otsis mulle “seiklusspordiampulli” ehk guaraanajoogi LPG. Kuna mu peavalu on selline, et õigel ajal jaole saades aitab teinekord ka pudeli kokakoola joomine, tundus guaraana täiesti proovimist väärt mõttena.

Oligi. Kümnekonna minuti pärast valdas mind magus ja sügav uni (naljakal kombel on mu kehal sama reaktsioon ka kofeiinitablettidele) ning ärgates oli peavalu kui käega pühitud.

Igaks juhuks peaks vist juurde lisama: Tegu ei ole ametliku soovitusega migreenihoo ennetamiseks. Proovimine toimub igaühe omal vastutusel ning käesoleva postituse autor ega talle lähedalseisvad isikud ei võta mingit vastutust võimalike tagajärgede eest Naeratus

Kommentaarid (3) -

 • kristina

  05.02.2012 12:40:21 | Vasta

  Tere,

  Tervitused!

  Paluks rohkem infot selle imerohu kohta!
  Ka maadlen migreenidega ja vahel muude peavaludega...
  Sooviks proovida seda ja teada saada, kust oleks voimalik osta seda rohtu?

  Parimate soovidega,
  Kristina

 • Kaja

  07.02.2012 12:07:00 | Vasta

  Kui Sa minu "imerohtu" silmas pead, siis seda saab näiteks Hobispordist, vt www.hobisport.ee , energiageelide alt, toode MDY Liquid Pure Guarana.

Lisa kommentaar

Loading